PETEK PLASTİK KARİYER

Türk iş yapısının genetiğinde yatan usta-çırak ilişkisini profesyonel yaşamla birleştiren Petek Plastik için insana dokunmak yaşama artı katmak olarak görülür. 


İşletme başarısını sağlayan en önemli motivasyon araçlarından birinin mutlu çalışanlar olduğunun farkındayız. Bu nedenle Petek Plastik insan kaynağını çalışan değeri olarak benimser. Çalışanlarını işletme yapısının bir katma değeri olarak görür ve kazan-kazan odaklı uzun süreli bir çalışma ortaklığı prensibi ile davranış geliştirir. 


Çalışanlarımızın hem iş hem de sosyal yaşamlarında nitelik ve kaliteyi yaşaması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bu nedenle çalışan tatminini ve karşılıklı bağı bir misyon olarak görürüz. Her departmanımızın kendi iş alanındaki gelişmeleri takip edebilmeleri, küresel ekonomi içerisinde işletmemizin yerini ve kendi konumlarını doğru tespit edebilmeleri ve ileriye dönük hedeflerimize birlikte yürüyebilmek için sürekli eğitim politikasından ödün vermiyoruz. 
Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz araştırmalarla personelimizin tüm beklentilerini tespit ediyor ve ivedilikle iş süreçlerimizi beklentiler kapsamında planlıyoruz. 


Çalışan motivasyonunun işletme başarısına yansıyacağının farkındalığı ile davranış geliştiren işletmemiz personelimizin iş tatmininin yükselmesi, kariyer hedeflerinin zamanında gerçekleştirilmesi için olmazsa olmaz kuralları benimser. 


Hızlı refleksi bir ilke edinen işletmemiz başarı ve yaratıcılığı destekleyen bir marka kültürüne sahiptir. Bu nedenle çalışanlarımızın tüm iş fikirlerini bir fırsat olarak görüyor, personelimizin motivasyonunu artırmak adına tüm çabayı gösteriyoruz. İşletme olarak yaratıcı fikrin peşinden gidiyor ve her departmanımızın her biriminin fikirlerini önemsiyoruz. 


Personelimizin bulunduğu konumu güçlendirerek sürekli bir sonraki başarı hedefine yürümesini teşvik eden kurumumuz için çalışan başarısı kurumun övünç kaynağıdır. Tüm iş süreçlerimizde uzun süreli bir çalışma isteği taşıdığımız çalışanlarımızın gelecek belirsizliği yaşamaması adına şeffaf bir kariyer politikası izliyoruz.

REFERANSLARIMIZ