KALİTE

Petek Plastik bünyesinde kalite anlayışı işletmenin her hücresinde bir işletme yasası olarak görülmektedir. Müşteri istek ve beklentilerini doğru karşılayabilme çabası ile yapılan araştırmalarla birlikte üretim öncesinde başlayan kalite anlayışı üretim tesisimizde kullanılan son teknoloji makine ve otomasyon sistemi ve sonrasında depolama ve ürünü müşteriye sorunsuz ulaştırma sürecinde devam etmektedir. Müşteri – işletme ilişkisini ömür boyu bir yatırım olarak gören firmamızda kalite anlayışı ürünün müşteriyle buluşmasıyla da kalmamakta satış sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle de sürdürülmektedir.


İnsana ve doğaya dokunmayı bir marka kimlik stratejisi olarak gören Petek Plastik firmanın gelecek nesillerine bir kalite anlayışı bırakmak çabası içerisindedir. Bu nedenle plastik sektöründeki dünya standartlarını sürekli takip eden firmamız kendi değerleri ile modern teknolojiyi birleştirdiği kendine özel bir kalite anlayışını benimser. Bu kalite anlayışında nitelik her departmanın temel hedefi olmuştur. Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına tam uyum sağlayarak kendi katma değerini sürekli yükseltme hedefi taşıyan Petek Plastik bu doğrultuda; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 ve FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip olmasının yanı sıra ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, UN, Helal Belgesi ve SEDEX Sosyal Sorumluluk yönetim sistemlerine tam uyum sağlamayı taahhüt etmektedir. 

PETEK PLASTİK

Teknoloji & GüvenGerçek istikrar adına yola çıkmış, bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden, global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan, hijyen ve insan sağlığını en başa koyan ve bu vizyonla geleceğe emin adımlarla yürüyen bir inanmışlığın adı...
REFERANSLARIMIZ